Kategorie

KOSPEL EKCO.LN3-12/16/20/24 od Autoryzowanego Dystrybutora! Kocioł do współpracy z instalacją c.o. oraz z wymiennikiem c.w.u., wyposażony w przeponowe naczynie wzbiorcze o pojemności 5 litrów

  • Producent: Kospel
  • Kod producenta: EKCO.LN3-12/16/20/24
  • Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
  • Cena brutto: 3 040,00 zł
  • (Cena netto: 2 471,54 zł)
  • szt.

KOSPEL EKCO.LN3-12/16/20/24 Kocioł do współpracy z instalacją c.o. oraz z wymiennikiem c.w.u., wyposażony w przeponowe naczynie wzbiorcze o pojemności 5 litrów

 

 

Najważniejsze zalety


Panel kotła umożliwia regulację temperatury wody w obiegu c.o. w zakresie 20-85 st.C oraz automatycznie moduluje moc grzałek w zależności od chwilowego zapotrzebowania na ciepło w ogrzewanych pomieszczeniach.


Przy współpracy z wymiennikiem c.w.u. możliwa jest regulacja temperatury wody oraz załączanie pompy cyrkulacyjnej zgodnie z ustawionymi programami dobowymi i tygodniowymi.


W celu zapewnienia energooszczędnej eksploatacji zalecane jest zastosowanie dodatkowego regulatora temperatury pokojowej.


Kocioł może współpracować z dowolną instalacją c.o. oraz z wymiennikiem c.w.u. Wyposażony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o pojemności 5 litrów oraz w niezbędną armaturę zabezpieczającą, (wersja EKCO.L3 nie posiada naczynia przeponowego).


Do współpracy z wymiennikiem c.w.u. potrzebne jest zastosowanie zaworu dzielącego trójdrogowego z siłownikiem (np. ZAWÓR.KOT. VC6013 lub ZAWÓR.KOT.SPST) oraz czujnika temperatury WE-019/01.


Kilka mocy w jednym kotle - możliwość wyboru maksymalnej mocy.

Dostawa na czas
Profesjonalne doradztwo
Najlepsze promocje
Nasze marki